Contact

Scholen, partners en ouders kunnen de coördinatoren van het netwerk bereiken op het zorgloket van het ONWOB.

Op het zorgloket kan je terecht voor:

  • algemene inlichtingen
  • het stellen van vragen omtrent ondersteuningen
  • wanneer je vragen hebt ivm het aanmelden via Diplon

telefoon 0470 11 13 54
email onw.oostbrabant@onwob.be

Wij zijn telefonisch bereikbaar tijdens de schooluren.

Instellingsnummer: 133141


Voor meer specifieke vragen kan je terecht bij je regiocoördinator of de competentiebegeleider.

Coördinatoren regio Leuven

telefoon 0470 11 13 65
email Eveline Billen, eveline.billen@onwob.be
blank_25 Hilde Buvé, hilde.buve@onwob.be
blank_25 Kobie Knevels, kobie.knevels@onwob.be
blank_25 Sigrid Vangoidsenhoven, sigrid.vangoidsenhoven@onwob.be

Coördinatoren regio Diest – Hoegaarden – Zoutleeuw

telefoon Sabine Baert , 0472 50 14 48
blank_25 Leslie Lambrechts, 0472 79 31 75
email Sabine Baert, sabine.baert@onwob.be
blank_25 Leslie Lambrechts, leslie.lambrechts@onwob.be

Competentiebegeleiders regio Oost – Brabant

email Katleen Gillard, katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen

email Evi Mullens , evi.mullens@katholiekonderwijs.vlaanderen
blank_25


De contactgegevens van de ondersteuningsnetwerken en de ondersteuningsteams van de regio Mechelen – Brussel vind je in onderstaande folder.

190605-folder-onw-ob_ONW

190605-folder-onw-ob_OT