Contact

Scholen, partners en ouders kunnen de coördinatoren van het netwerk bereiken op het zorgloket.

Op het zorgloket kan je terecht voor:

  • algemene inlichtingen
  • het stellen van vragen omtrent ondersteuningen
  • het aanmelden van nieuwe ondersteuningsaanvragen

telefoon 0470 11 13 54
email onw.oostbrabant@gmail.com

Wij zijn telefonisch bereikbaar tijdens de schooluren.

 


 

Voor meer specifieke vragen kan je terecht bij je regiocoördinator of de competentiebegeleider.

Coördinatoren regio Leuven

telefoon 0470 11 13 65
email Eveline Billen, ebillen.onwob@gmail.com
blank_25 Kobie Knevels, kknevels@gmail.com
blank_25 Sigrid Vangoidsenhoven, svangoidsenhoven.onwob@gmail.com

Coördinatoren regio Diest – Hoegaarden – Zoutleeuw

telefoon Karolien Sneyers, 0472 50 14 48
blank_25 Leslie Lambrechts, 0472 79 31 75
email Karolien Sneyers, ksneyers.onwob@gmail.com
blank_25 Leslie Lambrechts, llambrechts.onwob@gmail.com

Competentiebegeleiders regio Oost – Brabant

email Katleen Gillard, katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen
blank_25 Stéphanie Van Eyen, stephanie.vaneyen@katholiekonderwijs.vlaanderen